تبلیغات
به روز نامه الكترونیكی درد نیوز اولین سایت حقوق بشر و محیط زیسنت ایران خوش آمدید تاسیس 1379 درد نیوز - مطالب هفته دوم اسفند 1395

دنیای وارونه-عجب رسمیه رسم زمونه

نامه یك نویسنده و محقق و فعال حقوق بشر و رو زنامه نگار به استاندار گیلان

تاریخ:جمعه 13 اسفند 1395-04:38 ب.ظ

نامه  یك نویسنده و محقق  و فعال حقوق بشر  و رو زنامه نگار  به استاندار گیلان
dardnews.ir       astaranews.ir

استاندار   و ریس شورای تامین و اداری استان گیلان  
  با سلام    پیرو نامه های قبلی و پیامك های قبلی خدمت حضر تعالی
  اینجانب اسماعیل اسدی دارستانی   درجه دار بازنشسته ارتش  نویسنده و محقق پنچ کتاب  و روزنامه نگار و اولین وبلاگ نویس  و مستند ساز  و فرزند جانباز 65 درصد و برادر جانباز  سواد فوق دیپلم و فرزندم هم  سرباز ارتش است  .....   ضامن چند نفر بودم  مجبور شدم ماشین ام را که مسافرکشی می کردم  بفروشم  و مقداری قرض بکنم قسط وام گیرندهها در بانک ها بدهم  و چند ماهی است بخاطر ضامن بودن سه نفر  از حقوقم کسر می شود فقط من پانصد هزار تومان دریافتی دارم هیچ گونه در آمدی ندارم .....      برای استخدام در اسکله آستارا(استان گیلان )  از فرماندار امام جمعه بنیاد شهید  نماینده آستارا و آیت الله قربانی  نامه بردم تشکیل پرونده دادم    با توجه به وضعیت من درخواست دارم دستور استخدام من در اسکله آستارا را بدهید حتی پول خرید نان ندارم(مههاست به شما و شهرستان  آستارا و نماینده و شوراها نامه و مشكلم را  گفتم  كسی  به دادم نرسیده است ) را احتیاج بکار دارم .        

 با تشکر اسماعیل اسدی دارستانی  نویسنده و محقق  و فعال حقوق بشر  و رو زنامه نگار   از  آستارا    09119812795ژ"
نظرات() 

هم افزایی سیاسی بسترساز رشد اقتصادی

تاریخ:جمعه 13 اسفند 1395-04:37 ب.ظ

«علی طیب نیا» وزیر امور اقتصادی و دارایی در یکی از اظهارات اخیر خود گفت: برای سال آینده و در برنامه ششم، رشد اقتصادی 8 درصد برنامه ریزی شده که اگر منازعات سیاسی و رقابت های انتخاباتی بر منافع ملی غلبه نکند، رسیدن به این رشد اقتصادی و بالاتر از آن امکان پذیر است.
نظر به اهمیت تاثیر منازعات سیاسی بر اقتصاد به بیان نکته هایی در این زمینه می پردازیم؛

1- به طور معمول احزاب از سلیقه های متفاوتی برخوردارند. در نتیجه، این اختلاف سلیقه خط تمایزی را در میان احزاب ترسیم می‌کند. با این حال احزاب می توانند نقش مهم و سازنده ای در تقویت منافع ملی بازی کنند. از این رو احزاب عاملی برای پیشبرد توسعه کشور و تامین منافع ملی هستند. به نوعی می توان گفت تکثر در دیدگاه ها و رویکردهای احزاب باید یک کل بزرگتر با عنوان منافع ملی را در نظر بگیرد.
از طرفی یکی از کارویژه های احزاب دستیابی به قدرت است که همگان بر آن اذعان دارند اما این مساله نباید به آن منجر شود که احزاب، جریان های سیاسی رقیب خود را دشمن تلقی کنند؛ چرا که این کار لطمه بزرگی به منافع ملی می زند و انسجام و همبستگی ملی را کاهش می دهد. به عبارتی با این که تضارب آرا و دیدگاه های متفاوت محترم شمرده می شوند اما هر چه اصطکاک بین احزاب و جریان های سیاسی کمتر باشد، باعث گسترش و تقویت منافع ملی می شود.
2- بی شک حرکت گروه ها و جریان های سیاسی مختلف در راستای تامین منافع ملی در گسترش همبستگی اجتماعی و وفاق ملی اثر گذار است. این اثرگذاری در زمینه بین المللی نیز می تواند تاثیر قابل توجهی داشته باشد زیرا به نوعی وزن کشور را در مناسبات بین المللی ارتقا بخشیده و قدرت چانه زنی را بالا می برد.
3-به باور بیشتر صاحبنظران امروز دیگر نمی توان مقوله هایی همچون اقتصاد را از سیاست جدا دانست و آن ها را به مثابه دو جزیره جدا از هم تلقی کرد. بنابر این سیاست و اقتصاد بر یکدیگر تاثیر می گذارند.
از این رو توسعه و پیشرفت اقتصادی در جوامع مختلف نیازمند بسترها و ملزوماتی است. یکی از مهمترین آن ها وفاق و همدلی اجتماعی و سیاسی است. از این رو رقابت های سیاسی باید سبب ساز گسترش ثبات سیاسی شود و هر چه ثبات سیاسی و همبستگی ملی تقویت شود، اقتصاد روند مثبت تری به خود می گیرد.
سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار با تقویت حس همبستگی و اعتماد میان همه گروه های سیاسی محقق می شود. زیرا اگر در رقابت های سیاسی تخریب جای نقدهای سازنده را بگیرد، مهمترین آسیبی که به اقتصاد وارد می شود کاهش سرمایه گذاری و گسترش رکود خواهد بود.
به باور کارشناسان هم‌گرایی و حرکت در جهت تامین منافع ملی موجب هم‌افزایی شده و به اقدامات سرعت می‌بخشد؛ همچنین واگرایی و حرکت در راستای منافع حزبی و گروهی به خود محوری انجامیده و اقتصاد ملی را ضعیف و کم توان می سازد.
بنابر این برای این که رشد اقتصادی بالاتری را شاهد باشیم ناگزیر باید سعی کنیم اطمینان بخشی در عرصه اقتصادی را فراهم سازیم. این مساله منجر به آن می شود که روند پیشرفت حالت صعودی پیدا کرده و آمار رشد بهبود یابد.


ژ"
نظرات() 

جنگ ترامپ با رسانه ها تا کجا ادامه دارد؟

تاریخ:جمعه 13 اسفند 1395-04:37 ب.ظ

جنگ رسانه ها و «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا موضوع تازه ای نیست و از مدت ها پیش که وی به عنوان نامزد وارد کارزار انتخاباتی شد، آغاز و تاکنون ادامه یافته است. در روزهای گذشته این نزاع حالت جدی تر و در عین حال عریان تری به خود گرفت به طوری که این وضعیت در آخرین نشست کاخ سفید خود را نشان داد.

** آغاز جنگ رسمی دولت و رسانه های آمریکا
در نشستی که به تازگی در کاخ سفید برگزار شد و از ورود خبرنگاران برخی رسانه های معتبر آمریکایی و بین المللی ممانعت به عمل آمد، این نتیجه حاصل شد که در کوتاه مدت به سختی می توان انتظار رفع این تنش ها را داشت.
در این نشست به خبرنگاران رسانه هایی همچون بی ‌بی ‌سی، سی ‌ان‌ ان، نیویورک‌ تایمز، گاردین، لس‌ آنجلس ‌تایمز، بازفید، دیلی‌ میل، هافینگتون پست چاپ آمریکا و پولیتیکو اجازه ورود به کاخ سفید و شرکت در نشست داده نشد.
از طرفی، رییس جمهوری آمریکا در سخنانی به انتقاد از رسانه ها پرداخت و گفت: بسیاری از رسانه ها هرگز ما رو جدی نگرفتند اما شما ثابت کردید که نباید مردم را دست کم گرفت.
رسانه های آمریکا مدتی پیش نیز با اشاره به گزیده ای از سخنان ترامپ، اعلام کردند که رییس جمهوری آمریکا مطبوعات را دشمن خود دانسته است؛ موضوعی که در این سخنرانی با تکذیب ترامپ مواجه شد. ترامپ گفت از قول من نوشتند که گفته ام مطبوعات دشمن هستند. من گفته بودم خبر دروغ دشمن ماست اما حرف من را تحریف کردند.
ترامپ در این باره اظهار کرد : من دشمن رسانه ها نیستم. من از رسانه های غیر صادق می خواهم که منابع خود را فاش کنند. ما شبکه های زیادی داریم که علیه ما نظرسنجی منتشر می کنند. مثل شبکه خبری کلینتون. اشاره غیرمستقیم وی به نظرسنجی های زیادی است که در دوره رقابت های انتخاباتی از سوی این رسانه ها صورت گرفت و بیشتر آنها کلینتون را برنده نهایی معرفی کردند.
به اعتقاد کارشناسان، روی سخن ترامپ از شبکه خبری کلینتون همان شبکه سی ان ان است چرا که رییس جمهوری آمریکا مدتی پیش در توئیتی این شبکه را به عنوان دشمن معرفی کرده بود. ترامپ تاکنون با پیام های توئیتری خود نشان داده است که بیش از هر رسانه ای، با این ابزار به انعکاس سخنان و مواضع خود تکیه دارد.
همان طور که اشاره شد، دور از ذهن به نظر می رسد که دعوای ترامپ و رسانه ها به این جا ختم شود. این نتیجه گیری زمانی تقویت می شود که به یکی از تازه ترین توئیت های ترامپ اشاره شود. ترامپ در توئیتی نوشت که در مراسم سالانه شام خبرنگاران در کاخ سفید شرکت نمی کند؛ مراسمی قرار است نهم اردیبهشت سال آینده (29 آوریل 2017 میلادی ) برگزار شود.

** اقدام رسانه ها: دوقطبی شدن یا همبستگی؟
رفتارهای گزینشی ترامپ در قبال مطبوعات و رسانه های آمریکا باعث شده است تا برخی در کنار ترامپ قرار بگیرند و شماری نیز در مقابل وی. در نتیجه با تداوم این روند ممکن است شاهد دوقطبی شدن رسانه ها باشیم؛ امری که تا حدی اتفاق افتاده است و در سخنان و تحلیل های اصحاب رسانه خود را نشان می دهد.
این عمل ترامپ همانند بسیاری از اقدامات وی در دوره ریاست جمهوری 40 روزه او خشم بسیاری را به دنبال داشت. رسانه های آمریکایی که تا حال از فضای غیردموکراتیک و بسته برخی کشورهای جهان دَم می زدند حال در کشور خود مورد تبعیض قرار گرفته اند؛ موضوعی که سبب شد در گزارش ها و تحلیل های خود نتوانند از خشم ایجاد شده علیه ترامپ سخن به میان نیاورند. آنها حتی فراتر از زیر سوال بردن اقدامات رییس جمهوری انجام داده و رسانه های حاضر در نشست را به باد انتقاد گرفتند.
در این ارتباط نیویورک تایمز در گزارشی از احتمال تهاجم بیشتر ترامپ علیه رسانه های این کشور سخن گفت. این رسانه مطرح آمریکایی با اشاره به سخنان چندی پیش ترامپ در معرفی رسانه ها به عنوان دشمنان ملت، افزود: این اقدام کاخ سفید در تاریخ طولانی پوشش خبری ما از دولت های متعدد از هر حزب کشور بی سابقه بوده است.
روزنامه گاردین نیز از جمله رسانه هایی بود که خبرنگار آن اجازه حضور در این نشست نیافت. این روزنامه نیز در ارتباط با نشست خبری رییس جمهوری و اقدام نامتعارف وی نوشت: رسانه های خبری که برای پوشش چاپلوسانه خود از دونالد ترامپ شهرت دارند مانند سایت راست افراطی بریتبارت نیوز، وان آمریکا نیوز نت ورک، واشنگتن تایمز و شبکه های تلویزیونی سی بی اس، ان بی سی، فاکس نیوز و ای بی سی اجازه یافتند در نشست خبری شرکت کنند.
در مقابل، اقدام اخیر ترامپ بستر را برای نزدیکی بیشتر رسانه های مخالفت دولت جمهوری خواه آمریکا هموار کرد. پس از این که خبرنگاران چند رسانه مطرح آمریکایی و بین المللی اجازه حضور در نشست خبری رییس جمهوری را نیافتند، برخی رسانه ها نیز ناگزیر شدند تا مواضع خود را در این قبال اعلام کنند. به عنوان نمونه دو رسانه واشنگتن ‌پست و مک ‌کلاچی هم که خبرنگارانشان در این جلسه حضور یافتند، اعلام بی اطلاعی از این ممنوعیت کرده اند و گفته اند که از این پس در این نشست های خبری شرکت نمی کنند.
از طرفی، برخی رسانه های این کشور که از اقدام گزینشی ترامپ مطلع بودند همانند آسوشیتدپرس، یواس‌ای تودی و هفته نامه تایم به رغم دعوت به حضور، در این نشست شرکت نکردند و آن را مورد تحریم قرار دادند. این موضوع از همبستگی رسانه ای در این کشور نشان دارد و احتمال آن می رود با رفتارهای سختگیرانه ترامپ علیه رسانه ها، وحدت و همبستگی بیشتری را بین رسانه ها و مطبوعات ایالات متحده شاهد باشیم.
در مجموع، از پیام های رییس جمهوری آمریکا و اقدامات وی این طور برداشت می شود که دعوای شکل گرفته در ماه های پیش رو شدیدتر شود.
بسیاری از تحلیل گران معتقدند : در صورت همبستگی رسانه ای، شخص ترامپ به عنوان شخص شماره یک آمریکا ضررهای زیادی خواهد دید چرا که پیشبرد سیاست ها در دوره چهارساله بدون حمایت نرم از جانب رسانه ها امری دشوار به نظر می رسد.
افزون بر آن، نادیده گرفتن رسانه های اصلی آمریکا از جانب ترامپ در تضاد با ارزش هایی چون دموکراسی، فضای باز سیاسی و آزادی رسانه ها است که ایالات متحده همواره داعیه سردمداری آن را داشته است.
این اقدام ضد رسانه ای ترامپ حتی با واکنش های سران جمهوری خواه نیز مواجه شده به طوری که «جورج بوش» رییس جمهوری پیشین آمریکا در مصاحبه ای تلویزیونی ضمن انتقاد از ترامپ، آزادی رسانه را برای دموکراسی ضروری دانست.


ژ"
نظرات() 

اولین جلسه فرماندار آستارا با رسانه وخبرنگاران

تاریخ:جمعه 13 اسفند 1395-04:36 ب.ظ

فرماندار آستارا گفت: ظرفیت های مختلف این شهرستان نظیر منطقه ویژه اقتصادی و مناطق گردشگری با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعال خواهد شد و به این منظور از مشارکت سرمایه گذاران و کارآفرینان استقبال می کنیم.

 

یونس رنجکش شامگاه پنجشنبه در نشست رسانه ای با خبرنگاران آستارا در فرمانداری این شهرستان گفت: گمرک و منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا دو ظرفیت مهم جهت پویایی اقتصاد این شهرستان آستارا هستند و باید با فعالیت بخش خصوصی تقویت شوند.
وی افزود: خبرنگاران در انعکاس و انتقال توانمندی ها و ظرفیت های مربوط به توسعه آستارا به مردم نقش اساسی دارند و این امر باید در فضای رسانه ای با رعایت سه رکن صحت، دقت و سرعت تحقق یابد.
وی خواستار معرفی دستاوردهای دولت توسط رسانه ها به مردم شد و بیان کرد: خدمات و دستاوردهای دولت باید به دور از جناح بندی های سیاسی توسط رسانه ها منعکس شود و امید ایجاد شده در جامعه به واسطه تدبیر دولتمردان، تبیین شود.
رنجکش با اشاره به انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، گفت: خبرنگاران در مشارکت مردم به منظور حضور حداکثری در پای صندوق های رای و معرفی برنامه های نامزدها نقش موثری دارند.
وی با اشاره به اینکه چرخه مدیریت شهری آستارا باید بر مبنای تعهد و تخصص بچرخد، تصریح کرد: پویایی و بالندگی انتخابات، نیازمند ورود نخبگان جامعه به این عرصه است تا در فضای عادلانه برای پیشرفت این شهر تلاش شود.
رنجکش با بیان اینکه در کمتر شهرستانی با جمعیتی به میزان جمعیت آستارا شاهد فعالیت 10 نشریه هستیم، اظهار کرد: باید این ظرفیت رسانه ای ساماندهی شود و این امر نیازمند تشکیل سازمان های مردم نهاد و ایجاد خانه مطبوعات در این شهرستان است.
وی تصریح کرد: فرمانداری آستارا از آمادگی لازم برای برپایی نمایشگاه مطبوعات و برگزاری دوره های آموزشی برای خبرنگاران برخوردار است.
آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و علاوه بر فعالیت نمایندگی خبرگزاری های مطرح کشور، 10 نشریه محلی و نمایندگی چند نشریه استانی در این شهرستان فعال است
ژ"
نظرات() 

کاندیدا های احتمالی شوراها شهر بندر آستارا ؛

تاریخ:جمعه 13 اسفند 1395-04:35 ب.ظ

طبق گمانه زنی های صورت گرفته تا کنون کاندیدا های شورای اسلامی شهر  آستارا در انتخابات آتی به شرح ذیل است :

این لیست به محض اطلاع فرد جدید به روز رسانی خواهد شد.


1_فرهاد محسنی
2_بهمن پریان
3_ مهدی رحیم پور
4_کیوان فتعلی زاده
5_سروش وظیفه
6_فریبا طالعی
7-حسین عزیز زاده
8_کاظم داوری
9_یاشار صلاحی
10_احدنجار  

11_اسماعیل محسنی خانقاه
12_یوسف پوواجد (احتمال آمدنش ضعیف است)
13_فرشاد پورافقی (احتمال آمدنش ضعیف است)
14_شهرام ترکپور
15_سید سعید موسوی
16-نیما سیفی نژاد
17_حمیدعزیزی
18_ مهدی کامیاب
19-صفر مکتبی اصل
20_کورش پاک بین

21_حسین محبوب مقدم
22_ناظم اکبری
23_محمدصابر موسوی
24-وحید ودودی
25_سلیم عزیزیان
26_سید شاهین محتشم خواه
27_رسول بنی سلام
28_جهانبخش جاویدان
29_بهروز خانقاهی
30_یاشین کمالی

31_مهتاب سردی (احتمال آمدنش ضعیف است)
32_کیهان ضیافتی
33- عظیمه آستارایی
34_داوود آقازاده
35_آزاده رادمرد
36_عادل نیرودل
37_داریوش واحدی
38_رامین جودیوش
39_فردین درخشان
40_امین فرح بخش

41_سامان ساسانیان
42_پیمان هاشمی
43_پدرام هاشمی
44_داریوش ملک زاده (احتمال آمدنش ضعیف است)
45_جوادیاسایی (احتمال آمدنش ضعیف است)
46_احدیادگار
47- رضا نصیری
48_کیان فکری
49- ارژنگ حمیدنژاد
50_هوشنگ کرباسیان

51-عادل مریمی
52-فرزاد حمید (احتمال آمدنش ضعیف است)
53-عسگر عبداللهی
54- محمد بنی سپهر
55-سیاوش عبدالرحیمی
56- هنان اسدپور
57-حامد تقی پور پور
58-قربان نگهبان خانقاه
59- آرش حسن زاده
60-آرمین بازیار

61-سجاد معیتی
62-حاج حمید مصادیق
63- حمید زحمتکش
64- میلاد زمردی
65-ناظم اکبری
66- وحید ساسانیان
67_ یاسر طراری
68-سید یونس هاشمی (احتمال آمدنش ضعیف است)
69- شاپور نایبی
70-رضا نصیری

71-آرمین ساسانیان
72-فرزاد با عزت
73-سعید خورشیدی
74-حامد نصرت اللهی


ژ"
نظرات() 

اعتدال شمال

تاریخ:جمعه 13 اسفند 1395-04:34 ب.ظ

دبیر شورای نگهبان همچنین با اشاره به آئین‌نامه‌ای که قبل از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم برای شفاف‌تر شدن شرایط داوطلبان در شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: ان شاءالله با توجه به مباحث گذشته و ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات طی هفته‌های آتی بتوانیم به نتایج بهتری دست بیابیم.

اراده دولت بر انجام این کارها است و نیازی به بازگویی این اراده وجود ندارد چون در لایحه برنامه ششم و هم در بودجه سال ۹۶ اولویت آب و فاضلاب، محیط زیست و حمل و نقل ریلی را جزو تأکیدات دولت اعلام کردیم که بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان برای انجام این امور در نظر گرفته شده است.

دکتر عارف با (کناره گری ) کار بسیار تاریخی و اخلاقی انجام داد که در تاریخ سیاسی ایران حتما ماندگار خواهد ماند و با همه ناامیدهایی که وجود داشت انتخابات پرشور و شکوهی شکل گرفت و دکتر روحانی با گفتمانی که مطرح کردند به عنوان رییس جمهوری انتخاب شدند.

در بخش مدیریتی باید تعارف ها را کنار بگذاریم. همان گونه که رئیس جمهور در مورد تورم اعلام کردند دست در جیب بانک مرکزی نمی کنیم، چرا که این کار دزدی از خزانه است. بنابراین باید در مورد رفع رکود نیز این اقدام را انجام می دادیم اما شرایط را پیش نبردیم و اثر کار کمتر شد.

وی با بیان اینکه عناوینی همانند اینکه درآمد منابع هدفمندی بیش از ۳۶ هزارمیلیارد تومان است بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد،یادآور شد:درباره درآمد هدفمندی صحیح گفته نمی شود،درآمد هدفمندی ممکن است بیش از ۹۰ هزارمیلیاردتومان باشد،اما آنچه که پس از کسر هزینه ها باید برای هزینه کرد هدفمندی می ماند، ۳۶هزارمیلیارد تومان است.

به گزارش «اعتدال شمال»، محمدباقر نوبخت در نشست خبری روز سه شنبه خود با خبرنگاران که در سالن یاران بهشتی سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، ادامه داد: بنابراین افزایش بودجه دولت سالیانه حدود ۱۰ درصد بوده که با توجه به نرخ تورم، می‌توان گفت: بودجه دولت تا حدودی انقباضی بوده

عده‌ای اتفاقات بانک سرمایه را به صندوق ذخیره فرهنگیان نسبت می‌دهند. لازم است میان صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه تفکیک قائل شویم. آنچه اتفاق افتاده، به دریافت وام بدون تضمین کافی در بانک سرمایه مربوط است؛ ولی متأسفانه انعکاس خبری آن در قالب، «اختلاس» در صندوق ذخیره فرهنگیان عنوان شده که ناصحیح بوده و موضوع این تخلف به بانک سرمایه برمی‌گردد

رحمانی فضلی در همایش مجریان انتخابات:

ما قبول کردیم در چارچوب قانون اساسی و مبتنی بر آراء مردم، مستقیم و یا غیرمستقیم اداره کنیم و انتخابات نیز در همین نسبیت‌ها شکل می گیرد. ۱+۵۰ رأی، یعنی رئیس جمهور شدن و ۴۹ درصد بقیه نیز باید به احترام قانون، دولت را تقویت کنند. اگر اینطور نباشد و کسی بگوید که رأی من لحاظ نشده و به کارشکنی بپردازد، سنگ روی سنگ بند نمی شود

«شما سخنرانی بنده را مقایسه کنید با سخنرانی آن‌ها. ما داریم دربارۀ شرایط بین‌المللی و ضرورت گفتگو و همکاری برای حل مشکلات منطقۀ خلیج‌فارس در جهان پساغربی صحبت می‌کنیم، آن‌ها دارند سنگ می‌اندازند. سنگ انداختن معمولاً کار طرف قوی نیست. طرف قوی باید برنامه‌اش را ارائه دهد و بگوید آینده باید به چه شکلی باشد، نه اینکه بیاید به دیگران ناسزا دهد.»

در اردیبهشت ماه سال ۹۴ در سفر دکتر روحانی این موضوع مصوب شد و همچنان جناب استاندار ؛شیلات ،نمایندگان و دکتر نوبخت پیگیر بودند در سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و اعتباری که وجود داشت این امر محقق نشد اما در اوایل بهمن ماه سالجاری این پول تخصیص داده شده است

نماینده‌ مردم لنگرود در مجلس خبر داد:

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم تصریح کرد: تاکنون در شهرستان لنگرود از برکت این بنیاد به بهترین نحو بهره‌مند شده‌ایم و امیدواریم این اقدام‌ها در راستای رفع معضل‌هایی که امروز در جامعه وجود دارد به دیگر مناطق کشور نیز تسری یابد.

منتقدان هدف شان اصلاح برنامه ها، فرایندها و عملکردهاست بنابراین دولت صحبت های منتقدان را می شنود و از نظرات و نقدهای آنها برای بهبود رویه ها استفاده می کند اما تخریب هیچ وقت برای تخریب کننده عاقبت بخیری نداشته است. در واقع تخریب کنندگان دولت با هدف اثبات خودشان این کارها را انجام می دهند اما مردم متوجه هستند.

معاون رئیس‌جمهور درباره علل رشد این میزان توریست در سال جاری، توضیح داد: یکی از علل این امر، پوشش ظرفیت‌های گردشگری ایران اسلامی در هشت نشریه معتبر گردشگری بین‌المللی است که خوشبختانه توانسته در افزایش جمعیت توریست‌های ایران نقش ویژه‌ای ایفا کند

این کارشناس دینی از مجموعه حافظان انفال خواست نسبت به جلوگیری از ریزگردها و سیلاب ها مطالعه و برنامه ریزی کنند و گفت: مسئولان استان در همه برنامه ها مبتکر باشند و به کارها تنوع ببخشند، زیرا هرکسی مهندس منطقه خود است و اگر منابع طبیعی گیلان از بین برود، فرقی با کویر ندارد.

جعفرزاده در موافقت با لایحه بودجه ۹۶ مطرح کرد

وی با بیان اینکه با توجه به درآمدها نمی‌توانستیم هزینه‌ها را افزایش دهیم، اظهار داشت: به طور مثال نمی‌توانستیم بیش از ۱۰ درصد حقوق کارمندان را افزایش بدهیم، چون منابع درآمدی بالاتر از آنچه که پیش‌بینی شده، محقق نمی‌شد.

احمدی با اشاره فعالیت احزاب هم اظهار کرد: طبق بند ۲ ماده ۱ قانون جدید احزاب، جبهه متشکل از احزاب پروانه‌دار برای موضوع مشخص با اطلاع از کمیسیون ماده ۱۰ احزاب تشکیل می‌شود بنابراین اگر جبهه‌ای از این قوانین عدول کرد باید با آن برخورد قانونی صورت پذیرد.

تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی جهت وحدت همه اصولگرایان گیلان آنهم با محوریت اشخاصی که کارنامه معلوم دارند تقریبا به یک شوخی سیاسی شباهت دارد. احزاب اصولگرای استخوان دار گیلان به هیچ وجه حاضر نیستند زیر این سقف قرار گیرند.
ژ"
نظرات() 

تقای كمك مالی از همو طنانان

تاریخ:دوشنبه 9 اسفند 1395-02:38 ب.ظ

عین نامه من به استاندار گیلان كه پاسخ نمی دهد

نامه  یك نویسنده و محقق  و فعال حقوق بشر  و رو زنامه نگار  به استاندار گیلان
dardnews.ir       astaranews.ir

استاندار   و ریس شورای تامین و اداری استان گیلان  
  با سلام    پیرو نامه های قبلی و پیامك های قبلی خدمت حضر تعالی
  اینجانب اسماعیل اسدی دارستانی   درجه دار بازنشسته ارتش  نویسنده و محقق پنچ کتاب  و روزنامه نگار و اولین وبلاگ نویس  و مستند ساز  و فرزند جانباز 65 درصد و برادر جانباز  سواد فوق دیپلم و فرزندم هم  سرباز ارتش است  .....   ضامن چند نفر بودم  مجبور شدم ماشین ام را که مسافرکشی می کردم  بفروشم  و مقداری قرض بکنم قسط وام گیرندهها در بانک ها بدهم  و چند ماهی است بخاطر ضامن بودن سه نفر  از حقوقم کسر می شود فقط من پانصد هزار تومان دریافتی دارم هیچ گونه در آمدی ندارم .....      برای استخدام در اسکله آستارا(استان گیلان )  از فرماندار امام جمعه بنیاد شهید  نماینده آستارا و آیت الله قربانی  نامه بردم تشکیل پرونده دادم    با توجه به وضعیت من درخواست دارم دستور استخدام من در اسکله آستارا را بدهید حتی پول خرید نان ندارم(مههاست به شما و شهرستان  آستارا و نماینده و شوراها نامه و مشكلم را  گفتم  كسی  به دادم نرسیده است ) را احتیاج بکار دارم .        

 با تشکر اسماعیل اسدی دارستانی  نویسنده و محقق  و فعال حقوق بشر  و رو زنامه نگار   از  آستارا    09119812795


ژ"
نظرات() 

نامه یك نویسنده و محقق و فعال حقوق بشر و رو زنامه نگار به استاندار گیلان

تاریخ:دوشنبه 9 اسفند 1395-02:37 ب.ظ

نامه  یك نویسنده و محقق  و فعال حقوق بشر  و رو زنامه نگار  به استاندار گیلان
dardnews.ir       astaranews.ir

استاندار   و ریس شورای تامین و اداری استان گیلان  
  با سلام    پیرو نامه های قبلی و پیامك های قبلی خدمت حضر تعالی
  اینجانب اسماعیل اسدی دارستانی   درجه دار بازنشسته ارتش  نویسنده و محقق پنچ کتاب  و روزنامه نگار و اولین وبلاگ نویس  و مستند ساز  و فرزند جانباز 65 درصد و برادر جانباز  سواد فوق دیپلم و فرزندم هم  سرباز ارتش است  .....   ضامن چند نفر بودم  مجبور شدم ماشین ام را که مسافرکشی می کردم  بفروشم  و مقداری قرض بکنم قسط وام گیرندهها در بانک ها بدهم  و چند ماهی است بخاطر ضامن بودن سه نفر  از حقوقم کسر می شود فقط من پانصد هزار تومان دریافتی دارم هیچ گونه در آمدی ندارم .....      برای استخدام در اسکله آستارا(استان گیلان )  از فرماندار امام جمعه بنیاد شهید  نماینده آستارا و آیت الله قربانی  نامه بردم تشکیل پرونده دادم    با توجه به وضعیت من درخواست دارم دستور استخدام من در اسکله آستارا را بدهید حتی پول خرید نان ندارم(مههاست به شما و شهرستان  آستارا و نماینده و شوراها نامه و مشكلم را  گفتم  كسی  به دادم نرسیده است ) را احتیاج بکار دارم .        

 با تشکر اسماعیل اسدی دارستانی  نویسنده و محقق  و فعال حقوق بشر  و رو زنامه نگار   از  آستارا    09119812795


ژ"
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo